ДБЖ GEAR GU-800PL 800 ВА
![]() |
GEAR GU-800PL 800 ВА |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати ДБЖМетоди вибору ДБЖ для котла, комп'ютера, холодильника та іншої техніки

Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Купити GEAR GU-800PL 800 ВА
Усі ціни 11 →Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-800PL | 2 419 грн. |
| 2 477 грн. | ![]() |
| 2 419 грн. | ![]() |
| 2 550 грн. |
GEAR 800VA LED RJ45+USB (GU-800PL) 800VALEDRJ45+USB(GU-800PL) | 2 419 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації GEAR GU-800PL
| Ціни на GEAR GU-800PL |
|---|---|---|---|---|
| GEAR GU-600PL 600 ВА | від 2 390 грн. | 4 пропозиції | ||
| GEAR GU-800PL 800 ВА | від 2 419 грн. | 11 пропозицій | ||
| GEAR GU-1000PL 1000 ВА | від 3 699 грн. | 7 пропозицій | ||
| GEAR GU-1200PL 1200 ВА | від 3 825 грн. | 13 пропозицій | ||
| GEAR GU-1500PL 1500 ВА | від 4 739 грн. | 9 пропозицій | ||
| GEAR GU-2000PL 2000 ВА | від 5 064 грн. | 11 пропозицій | ||