ДБЖ Powercom RPT-800A Schuko 800 ВА (859784)
Фото 3 |
Powercom RPT-800A Schuko 800 ВА |
|
Інтерактивне ДБЖ. Холодний старт. Тиха робота.
Лінійно-інтерактивне ДБЖ побутового призначення. Розрахований обслуговування навантаження до 480 Вт. Ємність комплектної батареї становить 7.2 Агод. При завантаженні 200 Вт повністю заряджений акумулятор забезпечує до 13 хвилин автономної роботи. На задній поверхні корпусу ДБЖ Powercom RPT-800A Schuko є три розетки для підключення комп'ютерної техніки або інших споживачів електроенергії. Безперебійник має функцію «холодного старту» (можна включити, наприклад, комп'ютер за повної відсутності напруги в мережі) і відрізняється тихою роботою.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom RPT-800A Schuko 800 ВА
Усі ціни 31 →Powercom Powercom RPT-800A 800VA/480W line-interactive 3 Schuko | 2 922 грн. |
ИБП UPS Powercom Raptor RPT 800A Schuko (RPT-800A Schuko) | 2 893 грн. |
Powercom RPT-800A Schuko | 2 923 грн. |
Источник бесперебойного питания Powercom RPT-800A Schuko | 2 922 грн. |
ще 20 пропозицій
Через три місяці після заміни померлої батареї – померла і друга. Виявилося, що не врахував два чинники. Перший: мій комп'ютер споживає 150 кВт * год, але блок живлення то коштує потужністю 650 кВт * год і тому ДБЖ треба було вибирати потужністю від 900 кВт * год. Другий: у мене блок живлення комп'ютера з активною PFC - а це важливий і багатьма фактор, що не враховується. Рекомендую статтю "За та проти блоку живлення з активним PFC" https://www.abnet.am/power_supply_with_pfc.html Працює, якщо ДБЖ підібраний з розумом. Не сумісний із блоками живлення з активним PFC (а це більшість БЖ). |
Краще купити якісніший ДБЖ. Дозволяє правильно завершити роботу і піти в глибокий сну (мій комп'ютер споживає в середньому 150 кВт * год). У цьому ДБЖ немає імпульсного захисту та захисту від високочастотних перешкод – а виявилося, що це важливо. Поки не поставив перед Powercom RPT-600A Schuko стабілізатор APC Line-R 1500VA, Schuko (LS1500-RS) – працювати було неможливо. Батарея дворічний гарантійний термін не прожила, а гарантійний ремонт триває вже третій тиждень і коли ДБЖ повернуть із ремонту – не зрозуміло. І ще – надто яскравий синій діод уночі висвітлював півкімнати – довелося його майже повністю заклеїти чорною ізолентою. Владимир Феликсович: користуюся Powercom RPT-600A Schuko більше року |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Powercom RPT-800A Schuko
Ціни на Powercom RPT-800A Schuko |
---|---|---|---|---|
Powercom RPT-600A Schuko 600 ВА | від 1 920 грн. | 34 пропозиції | ||
Powercom RPT-800A Schuko 800 ВА | від 2 569 грн. | 33 пропозиції | ||
Powercom RPT-1000A Schuko 1000 ВА | від 3 164 грн. | 23 пропозиції |