Gelius Pro iHealth 2020
Відео 1Фото 15 |
Бюджетні смартгодинник, які, тим не менш, по функціональності дадуть фору багатьом дорогим моделям відомих брендів. Крім стандартного підрахунку кроків, пройденої відстані і спалених калорій, пристрій вимірює температуру тіла і артеріальний тиск, вважає частоту серцевих скорочень (пульс) і визначає рівень кисню в крові, хоча, звичайно, не є сертифікованим медичним обладнанням і видає лише довідкові результати.
Також доступно 5 тренувальних режимів, а всі необхідні звіти про стан здоров'я і активності відображаються в додатку Fit Cloud Pro. Gelius Pro iHealth 2020 оснащені 1.4-дюймовим TFT дисплеєм з роздільною здатністю 240х240 пікселів і завдяки квадратній формі зовні нагадують Apple Watch. Пластиковий корпус захищений від пилу і вологи за стандартом IP67, а це означає, що гаджет не боїться дощу і бризок води. За допомогою Bluetooth 5.0 годинник підключаються до смартфону і дублюють вхідні дзвінки, текстові повідомлення і повідомлення з додатків, але без можливості відповісти на них. А одного заряду акумулятора ємністю 160 мАгод вистачить від 5 до 14 днів автономної роботи залежно від інтенсивності використання.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gelius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gelius.
Купити Gelius Pro iHealth 2020
Смарт-годинник Gelius Pro (IHEALTH 2020) (IP67) (Чорний) | 1 905 грн. |
Смарт-годинник Gelius Pro (IHEALTH 2020) (IP67) (Синій) | 1 905 грн. |
Смарт Годинник Gelius Pro iHealth (IP67) Black | 1 899 грн. |
Смарт Годинник Gelius Pro iHealth IP67 Pink | 1 899 грн. |
Смарт Годинник Gelius Pro iHealth IP67 Midnight Blue | 1 899 грн. |