Смартгодинник
Gelius Pro Amazwatch GT3 (GP-SW010)
Відео 2Фото 15 |
Gelius Pro Amazwatch GT3
Дисплей:1.43 ", 466x466 пікс, AMOLED
Корпус:метал, IP68
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, тонометр, кисень у крові
Можливість здійснювати Bluetooth-дзвінки.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Pro Amazwatch GT3
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gelius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gelius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gelius Pro Amazwatch GT3
Усі ціни 63 →GELIUS Pro GP-SW010 (Amazwatch GT3) Black | 2 499 грн. |
Смарт-часы Gelius Pro gp-sw010 (Amazwatch gt3) Bronze Gold (2099900942570) | 2 437 грн. |
Смарт-годинник Gelius Pro GP-SW010 (Amazwatch GT3) Gun (2099900942563) | 2 499 грн. |
Смарт-часы Gelius Pro GP-SW010 (Amazwatch GT3) Gun (2099900942563) 2099900 | 2 296 грн. |
Смарт-годинник Gelius Pro GP-SW010 (Amazwatch GT3) Black | 2 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →