ДБЖ Gemix PSN-1200U 1200 ВА
Фото 8
Купити!
A-techno.com.ua
Устройство бесперебойного питания Gemix PSN-1200U (PSN1200U)
A-techno.com.ua
З нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
в списокмої списки
Gemix PSN-1200U 1200 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею4 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги140 – 275 В
Максимальний струм18 А
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (120 В)
Номінальна вихідна потужність800 Вт
Форма вихідного сигналучиста синусоїда (PSW)
Розеток з резервом3 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Комплектний акумуляторвідсутній
Підключення батареї(й) до ДБЖ12 В
Мін. струм зарядки7 А
Макс. струм зарядки18 А
Регулювання струму зарядки
Підключення зовнішнього акумулятора
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
захист від перезарядки зовнішньої АКБ
фільтрація перешкод
звукова сигналізація
Запобіжникавтоматичний
Загальні хар-ки
Дисплей
Розміри (ВхШхГ)180x160x390 мм
Вага10 кг
Офіційний сайтgemix.ua
Дата додавання на E-Katalogсічень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemix 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemix.
  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна
Доволі дорога за ціною, але дуже бюджетна по виконанню ДБЖ з купою мінусів.
Незрозуміло великий - більший за батарею на 100А, якщо гуде - доволі неприємно, від батареї гуде завжди; тумблер перемикання сили струму має 2 положення, хоч має бути 3 (можливо - брак); екран дуже яскравий і вночі б'є по очах. Не має підтримки сучасних батарей. В керівництві написано, що він вимикається при напрузі на батареї у 10,5В. Але при такій напрузі батарею можна викидати на смітник.