Змішувач Volle Cante 1512.031401
Фото 5 |
Volle Cante 1512.031401 |
|
Підходить для проточних водонагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Cante 1512.031401
Усі ціни 57 →Змішувач для ванни Volle Cante (1512.031401) 1512.031401 | 5 001 грн. |
Змішувач прихованого монтажу з перемикачем VOLLE CANTE хром латунь 150мм 1 | 3 258 грн. |
Змішувач для ванни прихованого монтажу Volle Cante графіт (1512.031405) 15 | 3 902 грн. |
Смеситель для ванны Volle Cante 1512.031402, скрытый монтаж, 30 мм, cepill | 3 533 грн. |
Змішувач для ванни прихованого монтажу Volle Cante, 30 мм, нікель. 1512.03 | 3 533 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →