Ручна лійка Genebre Klip 100197 (1001974500)
Genebre Klip 100197 |
|
Різьбове з'єднання: G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Klip 100197
Усі ціни 6 →Ручна лійка GENEBRE Klip 1001974500 100197 45 00 | 363 грн. |
Ручний душ Genebre Klip (100197 45 00) 100197 45 00 | 403 грн. |
Ручна лійка GENEBRE Klip 100197 45 00 | 403 грн. |
Genebre Klip 1001974500 100197 45 00 | 334 грн. |
Ручна лійка для душу GENEBRE Klip 100197 45 00 | 403 грн. |
Ручна лійка GENEBRE Klip 100197 45 00 (19827) | 403 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Genebre Klip 100197:
- Вага: 0.107 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →