Верхній душ Genebre Kenjo KE35CUBE
Фото 3 |
Genebre Kenjo KE35CUBE |
|
C системою проти вапняних відкладень
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Kenjo KE35CUBE
Усі ціни 6 →Верхній душ з тримачем GENEBRE Ke35cube | 5 341 грн. |
Верхній душ Genebre (Ke35cube) Ke35cube | 5 934 грн. |
Верхній душ з держачем GENEBRE Ke35cube | 4 924 грн. |
Genebre Ke35cube R6311226+B6311326 | 4 925 грн. |
Верхний душ с держателем GENEBRE Ke35cube R6311226+B6311326 | 3 740 грн. |
Верхній душ із тримачем GENEBRE Ke35cube (R6311226+B6311326) | 5 934 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Genebre Kenjo KE35CUBE:
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →