Змішувач Genebre New Regent Classic 68506
Genebre New Regent Classic 68506 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre New Regent Classic 68506
Усі ціни 25 →Двохвентильний змішувач для раковини GENEBRE NRC 68506094366 68506 09 43 6 | 5 809 грн. |
Змішувач для раковини Genebre New Regent Classic бронза (68506 09 43 66) 6 | 6 454 грн. |
Двовентильний змішувач для раковини GENEBRE NRC (68506094366) 68506 09 43 | 5 485 грн. |
Змішувач для раковини GENEBRE New Regent Classic двухвентильный h165, брон | 5 356 грн. |
Двухвентильный смеситель для раковины GENEBRE NRC 68506094366 | 4 110 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →