Рушникосушарка Genesis Aqua Stone 500x1200 70003
від 9 252 до 12 780 грн. Порівняти ціни 8 → |
Модифікації Genesis Aqua Stone 3
Характеристики
Genesis Aqua Stone 500x1200 70003 |
|
Товщина металу від 1.5 мм, а діаметр підключення — G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genesis Aqua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genesis Aqua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Genesis Aqua Stone 500x1200 70003
Колір:
Сортувати
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Stone 120x50 чорна 70003 | 10 280 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua STONE 1200x500 чорний 60817 | 9 457 грн. |
Genesis Aqua Сушка для рушників Stone (70007) | 12 780 грн. |
Електрична рушникосушка Genesis Aqua Stone 120x50 чорна 70007 | 12 780 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua STONE 1200x500 білий 60818 | 9 457 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua STONE 1200x500 графіт 60819 | 9 457 грн. |
Genesis Aqua Сушка для рушників Stone (70003) | 10 280 грн. |
Рушникосушарка водяна Genesis Aqua Stone 120x50 см Чорний (GA-70003) | 9 252 грн. |
Закрити
Рекомендуємо