Рушникосушарка Genesis Aqua Dual 530x1200
від 8 883 до 13 370 грн. Порівняти ціни 9 → |
Модифікації Genesis Aqua Dual 3
Характеристики
Genesis Aqua Dual 530x1200 |
|
Виробник фарбує рушникосушарку в чорний, білий, сірий або будь-який інший колір на вибір.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genesis Aqua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genesis Aqua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Genesis Aqua Dual 530x1200
Колір:
Сортувати
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Dual 120x53 чорна 56003G | 10 870 грн. |
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Dual 120x53 (GA-56003) | 8 883 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua DUAL 1200x530 чорний 60754 | 9 999 грн. |
Полотенцесушитель Genesis-Aqua Dual 120x53 см | 10 870 грн. |
Електрична рушникосушка Genesis Aqua Dual 120x53 чорна 56006G | 13 370 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua DUAL 1200x530 білий 60755 | 9 999 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua DUAL 1200x530 графіт 60756 | 9 999 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua Dual 120x53 см | 10 870 грн. |
Рушникосушарка водяна Genesis Aqua Dual 120x53 см Чорний (GA-56003) | 9 405 грн. |
Закрити
Рекомендуємо