Рушникосушарка Genesis Aqua Stone 500x800 70001
від 9 870 до 12 370 грн. Порівняти ціни 8 → |
Модифікації Genesis Aqua Stone 3
Характеристики
Genesis Aqua Stone 500x800 70001 |
|
Товщина металу від 1.5 мм, а діаметр підключення - G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genesis Aqua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genesis Aqua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Genesis Aqua Stone 500x800 70001
Сортувати
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Stone 80x50 чорна 70001 | 9 870 грн. |
Genesis Aqua Сушка для рушників Stone (70001) | 9 870 грн. |
Електрична рушникосушка Genesis Aqua Stone 80x50 чорна 70004 | 12 370 грн. |
Genesis Aqua Сушка для рушників Stone (70004) | 12 370 грн. |
Електричний сушка для рушників Genesis-Aqua Stone 80x50 см | 12 370 грн. |
Водяний сушка для рушників Genesis-Aqua Stone 80x50 см | 9 870 грн. |
Рушникосушарка електрична Genesis Aqua Stone 80x50 см Чорний (GA-70004) | 12 370 грн. |
Рушникосушарка водяна Genesis Aqua Stone 80x50 см Чорний (GA-70001) | 9 870 грн. |
Закрити
Рекомендуємо