Мишка
Genius DX-120
Відео 3Фото 15 |
Genius DX-120 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genius DX-120
Усі ціни 128 →Миша Genius DX-120 USB Blue (31010105103) | 159 грн. |
Миша Genius DX-120 USB White 31010105102 | 132 грн. |
GENIUS DX-120 USB Blue | 119 грн. |
GENIUS DX-120 USB Black | 179 грн. |
Мышка Genius DX-120 USB Blue (31010105103) 31010105103 | 194 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →