Мишка
Genius DX-110
Відео 6Фото 17 |
Genius DX-110 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genius DX-110
Усі ціни 101 →Миша дротова USB/PS2 Green DX-110 (3717486) | 179 грн. |
Миша Genius DX-110 PS2 (31010116106) | 475 грн. |
Мышка Genius DX-110 PS2 Black (31010116106) 31010116106 | 324 грн. |
Genius DX-110 USB White (31010116102) 31010116102 | 239 грн. |
Genius DX-110 PS2 (31010116106) 31010116106 | 179 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →