Похідний ніж Gerber STL 2.5 (31-000716)
Відео 3Фото 3 |
Gerber STL 2.5 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gerber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gerber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gerber STL 2.5
Усі ціни 12 →Нож Gerber STL 2.5 Folder 15,2 см 1027868 | 1 099 грн. |
Ніж складаний кишеньковий Gerber STL 2.5 Folder 31-000716 (1013976) | 999 грн. |
Ніж складаний Gerber STL 2.5 Folder 31-000716 (1013976) 1013976 | 1 033 грн. |
Ніж складний карманний Gerber STL 2.5 Folder 31-000716 (1013976) | 1 099 грн. |
Нож Gerber STL 2.5 Folder 15,2 см 1013976 | 1 099 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →