Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Ножі й мультитули   /   Gerber

Похідний ніж Gerber Asada

Фото - Ніж / мультитул Gerber Asada
Відео 1Фото 11
Gerber Asada
Колір
Тип
EDC (повсякденний)
Конструкція
складаний
Замок
frame lock
Профіль клинка
cleaver blade
Тип основного леза
гладке
Матеріал леза
сталь
Антиблікове покриття леза
/ stonewash /
Марка сталі
7Cr17MoV
Твердість
58 HRC
Довжина леза
76 мм
Матеріал рукояті
алюміній
Довжина
191 мм
Довжина (складений)
115 мм
Вага
135 г
Додатково
без вістря
блокування леза
відкриття однією рукою
підпальцева виїмка / гарда
Дата додавання на E-Katalog
липень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gerber 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gerber.

Купити Gerber Asada

Усі ціни 7 →

Gerber Asada (1055364) Asada(1055364)

Матеріал корпусу посуду/Нержавіюча сталь|Колір виробника/Сріблястий з чорним|Кількість предметів/1|Особливості/Складаний|Можл... щеивість миття в посудомийній машині/Ні|Тип внутрішнього покриття/Без покриття|Зовнішнє покриття/Без покриття|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/1 рік|Комплектація/Ніж|Бренд/Gerber|Довжина леза, см/8,6 см
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
999 грн.

Нож Gerber Asada Folder Micarta Olive 19 см 1055365

Нож Gerber Asada Folder Micarta Olive 19 см 1055365 - складной нож с общей длиной 19 см. Ручка оливкового цвета.
Kitchen.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
3 589 грн.

Ніж GERBER Asada (1055364) 1055364

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
2 999 грн.

Ніж складний Gerber Asada Folder Micarta Olive FE 30-001809 (1055365)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Ніж складаний Gerber Asada Framelock Pocket Knife Green Micarta ,клинок Stonewash, накладка Green Micarta

Маркетплейс: Rozetka.ua  Меч Арея З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 100 грн.

Ніж складаний Gerber Asada Flipper Knife Red Aluminum, клинок Stonewash, накладка Alu Red

Маркетплейс: Rozetka.ua  Меч Арея З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 000 грн.

Ніж складаний Gerber Asada Folder Onyx, клинок Stonewash, накладка Alu

Маркетплейс: Rozetka.ua  Меч Арея З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 600 грн.

Динаміка цін на Gerber Asada

Відеоогляди