Похідний ніж Gerber Fastball
Gerber Fastball |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gerber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gerber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gerber Fastball
Усі ціни 22 →Нож Gerber Fastball Warncliff 18 см 1028495 | 5 799 грн. |
Ніж складаний Gerber Fastball Cleaver 20CV Coyote 30-001841 (1056203) | 8 299 грн. |
Ніж складаний Gerber Fastball Cleaver 20CV Coyote 30-001841 (1056203) 1056 | 8 459 грн. |
Ніж складний Gerber Fastball Cleaver 20CV Coyote 30-001841 (1056203) | 8 999 грн. |
Нож Gerber Fastball Cleaver 20CV Coyote 18 см 1056203 | 8 999 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →