Сковорідка GERLACH Smart Steel 506145 28 см хром
Фото 13 |
GERLACH Smart Steel 506145 |
|
Товсте дно із вбудованим алюмінієвим диском гарантує рівномірний розподіл тепла (технологія Full Induction).
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GERLACH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GERLACH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GERLACH Smart Steel 506145 28 см хром
Усі ціни 6 →Набір сковорідок GERLACH Smart Steel (5901035506145) Smart Steel (59010355 | 3 399 грн. |
Набор сковород 3 предмета Gerlach Smart Steel (5901035506145) 590103550614 | 3 399 грн. |
Набір сковорідок 3 предмети Gerlach Smart Steel (5901035506145) | 3 399 грн. |
Набір сковорідок 3 предмети Gerlach Smart Steel (5901035506145) | 4 079 грн. |
Набір сковорідок 3 предмети Gerlach Smart Steel (5901035506145) | 3 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →