Умивальник GESSI Goccia 39123 500 мм
GESSI Goccia 39123 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GESSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GESSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GESSI Goccia 39123 500 мм
Усі ціни 7 →Раковина Gessi Goccia 40 см 39123 | 40 950 грн. |
Раковина Gessi Goccia (39123) | 19 584 грн. |
Gessi Goccia 40 39125 | 85 360 грн. |
Gessi Goccia 40 39125 | 87 494 грн. |
Gessi Goccia 40 39125 | 89 628 грн. |
Раковина Gessi Goccia 40 см 39124 | 40 950 грн. |
Раковина Gessi Goccia (39124) | 20 256 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →