Умивальник Villeroy & Boch Venticello 41135501 550 мм
Фото 3 |
Villeroy & Boch Venticello 41135501 |
|
Моделі Villeroy & Boch Venticello 411355R1, 411355R2, 411355R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Venticello 41135501 550 мм
Усі ціни 17 →Умивальник на стільницю 550х360 VILLEROY & BOCH Venticello 41135501 | 9 100 грн. |
Раковина накладна на стільницю Villeroy & Boch Venticello 55 х 36 см 41135 | 8 990 грн. |
Раковина чаша накладна на стільницю у ванну 550мм x 360мм VILLEROY&BOCH VE | 21 682 грн. |
Раковина Villeroy&Boch Venticello 55 см (41135501) 41135501 | 11 856 грн. |
Раковина накладна Villeroy&Boch Venticello 555x360 білий 411355R1 | 25 174 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →