Умивальник Laufen Pro 815955 480 мм чаша праворуч
Фото 3 |
Laufen Pro 815955 480 мм чаша ліворуч 480 мм чаша праворуч |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro 815955 480 мм чаша праворуч
Усі ціни 7 →Раковина на меблі Laufen Pro S 48 см H8159550001041 | 4 883 грн. |
Раковина підвісна 48 х 28 см Laufen Pro S, отвір під змішувач зліва H81595 | 3 900 грн. |
Раковина Laufen PRO S 480х280 мм з отвором зліва (H8159550001041) H8159550 | 4 883 грн. |
Раковина підвісна Laufen Pro S білий (H8159550001041) H8159550001041 | 3 945 грн. |
Laufen PRO S H8159550001041 | 3 922 грн. |
Умывальник Laufen Pro S 45x28 H8159550001041 033357 | 4 882 грн. |
Маленька (міні) раковина 48 х 28 см Laufen Pro S, отвір під змішувач зліва | 4 882 грн. |
Модификації Laufen Pro 815955
Ціни на Laufen Pro 815955 |
---|---|---|---|---|
Laufen Pro 815954 480 мм чаша ліворуч | від 4 541 грн. | 7 пропозицій | ||
Laufen Pro 815955 480 мм чаша праворуч | від 3 900 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →