Ноутбук Gigabyte AORUS 15G XC
Відео 9Фото 10 | від 60 950 до 75 290 грн. Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i7, 10870H, 2.2 ГГц Відеокарта:RTX 3070 Max-Q ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 10 Home Вага ноутбука:2 кг |
Модифікації Gigabyte AORUS 15G XC 2
XC-8US2430SH | Core i7 | 10870H | 32 ГБ | RTX 3070 Max-Q | SSD M.2 | 512 ГБ | 60 950 .. 66 700 грн. | Порівняти ціни 4 |
XC-8RU2430SH | Core i7 | 10870H | 32 ГБ | RTX 3070 Max-Q | SSD M.2 | 512 ГБ | 75 290 грн. | Порівняти ціни 3 |
Відеоогляди
Gigabyte Aorus 15G (2021) - Hello RTX 3070!
19 січня 2021120 647 переглядів
AORUS 15G (RTX 30) | Official Unboxing
27 січня 20213 327 переглядів
Gigabyte Aorus 15G RTX 3070 Notebook Review - Our First Taste of 30-Series Notebook Gaming!
29 січня 202121 214 переглядів
AORUS 15G XC чёрный
2 березня 20211 540 переглядів
AORUS 15G (XC) 15.6" FHD IPS 240Hz Gaming Laptop REVIEW! RTX 3070 + Core i7 10870H feat. AZURE AI
30 червня 202120 216 переглядів
Unboxing - Gigabyte Aorus 15G XC - RTX 3070 105W - i7 10870H - They sent me the wrong one..
15 квітня 20212 548 переглядів
Finally they got it right: AORUS 15G XC Review
4 березня 202114 795 переглядів
Gigabyte Aorus 15G XC-8US2430SH 15.6" FHD Gaming Laptop ✅ Review
11 березня 2021104 перегляда
Gigabyte Aorus 15G XC - keyboard RGB lighting effect
26 червня 2021268 переглядів
Як вибрати ноутбук
Все про зарядки
Рекомендуємо
від 64 989 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), *VA, 144 Гц, Ryzen 7, 6800H, 3.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 3070 Ti, SSD M.2, 1000 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6, підтримка VR, FaceID, 2.2 кг
від 54 999 грн.
продуктивний, ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), *VA, 144 Гц, Ryzen 7, 6800H, 3.2 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 3060, SSD M.2, 1000 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6, підтримка VR, FaceID, 2.2 кг
від 24 800 грн.
дисплей 14 ", 2560x1600 (16:10), відс AMD, Ryzen 5 / Ryzen 7, GPU Vega 7 / Vega 8, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 1.42 кг
від 26 299 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10), проц Intel, Core i3 - Core i7, GPU Iris Xe Graphics G7 80EUs - UHD Graphics 64EUs, ОЗП 8 - 32 ГБ, накопичувач 256 - 1024 ГБ, вага 1.7 кг
від 42 489 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10) / 2560x1600 (16:10), проц Intel, Core i5 - Core i9, GPU RTX 4050 - RTX 4070, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 / 1024 ГБ, вага 2.6 кг
від 37 399 грн.
дисплей 14.5 ", 2560x1600 (16:10) / 3072x1920 (16:10), відс AMD, Ryzen 7, GPU RTX 4050 / Radeon 780M, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 1024 ГБ, вага 1.5 кг
від 56 899 грн.
дисплей 15.3 ", 2880x1864, проц, Apple M3, GPU M3 10-Core, ОЗП 8 - 24 ГБ, накопичувач 256 - 2048 ГБ, вага 1.51 кг
від 31 699 грн.
дисплей 17.3 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5, GPU RTX 4050, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2.53 кг
від 12 340 грн.
дисплей 15.6 ", 1366x768 (16:9) / 1920x1080 (16:9), проц Intel, Celeron - Core i7, GPU Iris Xe Graphics G7 80EUs - UHD Graphics 64EUs, ОЗП 4 - 32 ГБ, накопичувач 128 - 1024 ГБ, вага 1.74 кг
від 34 899 грн.
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5, GPU RTX 4060, ОЗП 8 / 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2 / 2.08 кг
від 61 290 грн.
дисплей 16 ", 2560x1600 (16:10), проц Intel, Core i5 - Core i9, GPU RTX 4050 - RTX 4070, ОЗП 16 - 96 ГБ, накопичувач 512 - 4096 ГБ, вага 2.4 кг
від 30 899 грн.
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5, GPU RTX 4050, ОЗП 8 / 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 1.9 / 2.08 кг