Мишка
Patriot Memory Viper V551 (PV551OUXK)
Відео 1Фото 5 |
Patriot Memory Viper V551 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Viper V551
Усі ціни 11 →Мишка Patriot Viper V551 Black (PV551OUXK) | 1 327 грн. |
Мышь Patriot Viper V551 Black (PV551OUXK) | 1 268 грн. |
Мыша Patriot Viper V551 Black (PV551OUXK) USB PV551OUXK | 1 168 грн. |
Patriot Viper V551 USB Black (PV551OUXK) PV551OUXK | 849 грн. |
Patriot PV551OUXK | 1 176 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →