SSD Gigabyte M.2 NVMe SSD GP-GSM2NE3256GNTD 256 ГБ
Відео 31Фото 4 |
Gigabyte GP-GSM2NE3256GNTD |
|
Функція Host Memory Buffer (HMB) використовує DMA (прямий доступ до пам'яті) PCI Express, дозволяючи твердотільних накопичувачів використовувати частину DRAM у системі ПК, замість вимагати від SSD наявності власної DRAM.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte M.2 NVMe SSD GP-GSM2NE3256GNTD 256 ГБ
Усі ціни 48 →Gigabyte 256GB M.2 (2280 PCI-E) NVMe 1.3 (GP-GSM2NE3256GNTD) GP-GSM2NE3256 | 1 106 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 256GB GIGABYTE (GP-GSM2NE3256GNTD) | 1 245 грн. |
Накопичувач SSD 256GB Gigabyte M.2 PCIe NVMe 3.0 x4 NAND TLC (GP-GSM2NE325 | 892 грн. |
SSD накопичувач GIGABYTE M.2 256GB NVMe PCIe 3.0 4x 2280 (GP-GSM2NE3256GNT | 1 063 грн. |
SSD диск Gigabyte GP-GSM2NE3256GNTD | 884 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 5 1 |
Брав для системи під бюджетне складання робочого ПК. Загалом задоволений Акуратне складання, гарна упаковка. Швидкість приблизно відповідає заявленій. При установці системи завантажувальний сектор диска не як не хотів відображатися в UEFI біосі, і відповідно неможливо було з нього завантажиться. Хоча інсталятор Windows бачив його та записував туди файли. І в системі, запущеній зі старого SATA диска, він відображався теж коректно і з ним можна було працювати. Також відображався завантажувальний сектор. Допомогло лише форматування диска за допомогою AOMEI Patrition версії 8.8. І лише після цього вдалося поставити на нього вінду та завантажиться. Alexey Borysevych: користуюся Gigabyte GP-GSM2NE3256GNTD менше місяця |
Поставив, запустився без проблем ASRock B450 Steel Legend. Визначається як PCI-E 4x Порівнюючи із звичайним ssd sata, не відчув особливої різниці. Тобто за циферками різниця велика, а в роботі – не відчутно. Alex Crime: користуюся Gigabyte GP-GSM2NE3256GNTD менше місяця |
Заявлені швидкості у тестах показує. У реалі завантажити його так, щоб він працював на максимальних швидкостях, мені нема чим. А якщо я його не завантажую на максимум, то він і не гріється. Подивимося скільки пропрацює. Ціна, обіцяний twb Я хз користуюся Gigabyte GP-GSM2NE3100TNTD менше місяця |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
20 грудня 2021, 21:03
Ребят кто нибудь смог установить на этот ссд windows 10? #
Поставил ссд на ноутбук. Хотел установить Windows 10 через загрузочную флешку. После первой перезагрузки появляется ошибка с файлом windows.efi. Перепробовал все способы. Не смог установить винду.
ноут: Acer travelmate p259-mg
Показано 3 із 7 запитань
ще 4 запитання
Відеоогляди
Модификації Gigabyte M.2 NVMe SSD GP-GSM2NE3256GNTD
Ціни на Gigabyte M.2 NVMe SSD GP-GSM2NE3256GNTD |
---|---|---|---|---|
Gigabyte M.2 NVMe SSD GP-GSM2NE3256GNTD 256 ГБ | від 877 грн. | 49 пропозицій | ||
Gigabyte M.2 NVMe SSD GP-GSM2NE3512GNTD 512 ГБ | від 2 186 грн. | 25 пропозицій | ||
Gigabyte M.2 NVMe SSD GP-GSM2NE3100TNTD 1 ТБ | від 5 463 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →