SSD Gigabyte Gen3 2500E G325E500G 500 ГБ
Відео 2Фото 6 |
Gigabyte G325E500G 2022 рікNVMe |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte Gen3 2500E G325E500G 500 ГБ
Усі ціни 7 →Накопичувач SSD 500GB Gigabyte Gen3 2500E M.2 PCIe NVMe 3.0 x4 3D TLC (G32 | 1 499 грн. |
SSD накопичувач Gigabyte Gen3 2500E 500 GB (G325E500G) Gen3 2500E 500 GB ( | 1 657 грн. |
накопичувач M.2 SSD PCI-Exp3.0 x4 500GB R/W UpTo 2 300/1500Mb/s G325E500G | 1 447 грн. |
Gigabyte GIGABYTE 2500E Gen3 500GB M.2 2280 NVMe PCIe 3.0 x4 3D NAND TLC ( | 1 569 грн. |
Gigabyte Gen3 2500E 500 GB (G325E500G) 589476 | 1 549 грн. |
Gigabyte M.2 PCI-Exp3.0 x4 500GB R/W UpTo 2 300/1500Mb/s (G325E500G) M.2PC | 1 569 грн. |
SSD диск Gigabyte Gen3 2500E 500GB M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 3D NAND (QLC) (G32 | 1 569 грн. |
Відеоогляди
Модификації Gigabyte Gen3 2500E G325E500G
Ціни на Gigabyte Gen3 2500E G325E500G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte Gen3 2500E G325E500G 500 ГБ | від 1 447 грн. | 7 пропозицій | ||
Gigabyte Gen3 2500E G325E1TB 1 ТБ | від 2 296 грн. | 32 пропозиції | ||
Gigabyte Gen3 2500E G325E2TB 2 ТБ | від 6 434 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →