SSD Apacer AS2280P4X AP256GAS2280P4X-1 256 ГБ
Apacer AP256GAS2280P4X-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AS2280P4X AP256GAS2280P4X-1 256 ГБ
Усі ціни 19 →Накопитель SSD M.2 2280 256GB Apacer (AP256GAS2280P4X-1) | 1 212 грн. |
Накопичувач SSD 256GB Apacer AS2280P4X M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC (AP256G | 860 грн. |
Накопитель SSD Apacer AS2280P4X 256GB M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC (AP256GA | 860 грн. |
Ssd накопичувач Apacer AS2280P4X 256 GB (AP256GAS2280P4X-1) | 916 грн. |
SSD-накопичувач Apacer AS2280P4X 256GB M.2 PCIe 3.0 (AP256GAS2280P4X-1) | 1 089 грн. |
ще 14 пропозицій
Ціна (на момент покупки у травні 2023 року), трирічна гарантія, показники швидкості. Очевидних немає. Якщо пожартувати - то 1 Тб мені вже мало, вже треба 2 )) Олександр Котелевський: користуюся Apacer AP1TBAS2280P4X-1 кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Apacer AS2280P4X AP256GAS2280P4X-1
Ціни на Apacer AS2280P4X AP256GAS2280P4X-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280P4X AP256GAS2280P4X-1 256 ГБ | від 856 грн. | 19 пропозицій | ||
Apacer AS2280P4X AP512GAS2280P4X-1 512 ГБ | від 1 413 грн. | 24 пропозиції | ||
Apacer AS2280P4X AP1TBAS2280P4X-1 1 ТБ | від 2 255 грн. | 28 пропозицій | ||
Apacer AS2280P4X AP2TBAS2280P4X-1 2 ТБ | від 4 197 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Тут показую встановлення в ноутбук -
https://youtu.be/BUhFVfDymnc?si=LtEd8VHFxMshBFcL&t=1674