Блок живлення Gigabyte Ultra Durable GM UD750GM
Відео 9Фото 7 |
Gigabyte Ultra Durable GM UD750GM |
|
Блок живлення використовує концепцію Ultra Durable. У такій моделі реалізовані: стильний дизайн, висока якість компонентної бази та відмінна енергоефективність. Модульний пристрій дозволяє задіяти в корпусі ті проводи, які необхідні для підключення конкретно взятих комплектуючих. В електросхемі перетворювача використовуються надійні та довговічні твердотільні конденсатори японського виробництва, здатні стійко переносити нагрівання до 105 °C.
Блок живлення Gigabyte Ultra Durable GM UD750GM має сертифікат 80+ Gold. Це означає, що комп'ютерне залізо буде забезпечене високоякісним електроживленням, з точним дотриманням сили струму і напруги. При цьому нагрівання перетворювача зведено до мінімуму. Штатна система охолодження побудована із застосуванням як вентилятора, так і радіаторного теплообмінника. 120-міліметрова крильчатка на гідродинамічному підшипнику включається лише при досягненні навантаження на ПК понад 20% заявленої потужності. До того часу тепло розсіюється за рахунок радіатора, в абсолютно безшумному режимі. Додатково частота обертання кулера регулюється контролером, залежно від навантаження, що робить блок живлення максимально тихою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte Ultra Durable GM UD750GM
Усі ціни 44 →Gigabyte UD750GM 750W (GP-UD750GM) GP-UD750GM | 3 899 грн. |
Блок живлення GIGABYTE UD750GM GP-UD750GM | 3 899 грн. |
Блок живлення Gigabyte UD750GM (GP-UD750GM) | 3 532 грн. |
Блок питания Gigabyte UD750GM (GP-UD750GM) | 3 532 грн. |
Блок живлення Gigabyte UD750GM (GP-UD750GM) UD750GM (GP-UD750GM) | 4 312 грн. |
Модификації Gigabyte Ultra Durable GM
Ціни на Gigabyte Ultra Durable GM |
---|---|---|---|---|
Gigabyte Ultra Durable GM UD750GM | від 3 465 грн. | 45 пропозицій | ||
Gigabyte Ultra Durable GM UD850GM | від 4 282 грн. | 36 пропозицій | ||
Gigabyte Ultra Durable GM UD1000GM | від 5 357 грн. | 48 пропозицій |