Материнська плата Gigabyte Z690 AORUS ULTRA
Відео 14Фото 6 | 12 599 грн. Купити! Материнська плата GIGABYTE Z690 AORUS ULTRACyberdream.com.uaЗ нами 2 роки (Дніпро) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись в списокмої списки |
Gigabyte Z690 AORUS ULTRA
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Чипсет:Intel Z690
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR5 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:6200 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:M.2
Дод. роз'єми:DisplayPort
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+4-контактне
Верхній білий слот PCI-E відповідає стандарту PCI Express 5.0. Два нижніх слота PCI-E відповідають стандарту PCI Express 3.0.
Всі характеристики
Серія Gigabyte Aorus (ігрові)
від 3 931 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 42 299 грн.
ігровий, 17.3 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.7 кг
від 54 400 грн.
ігровий, 49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, QD-OLED, відгук 0.03 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, HDR, TÜV Rheinland
від 5 375 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2
від 77 999 грн.
ігровий, 16 ", матовий, 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Гц, Core i7, 14650HX, 1.6 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 7, підтримка VR, швидка зарядка, FaceID, 2.3 кг
від 25 574 грн.
ігровий, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, HDR
від 3 285 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 40 899 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, FaceID, 2.25 кг
від 37 999 грн.
48 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 1 мс, 120 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium, HDR
від 13 838 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 38 490 грн.
ігровий, 17.3 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.7 кг
від 27 760 грн.
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 270 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, HDR, TÜV Rheinland
від 9 941 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 43 399 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, FaceID, 2.25 кг
від 25 920 грн.
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, HDR, TÜV Rheinland
від 9 290 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 36 999 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 2560x1440 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 13500H, 1.9 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, FaceID, 2.39 кг
від 31 799 грн.
ігровий, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 9 399 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 87 999 грн.
ігровий, 17.3 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, Core i7, 13700H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, FaceID, 2.7 кг
КомплектуючіВсі комплектуючі для Gigabyte Z690 AORUS ULTRA →
Відеоогляди
Материнская плата Gigabyte Z690 AORUS ULTRA
7 березня 20225 215 переглядів
Z690I Aorus Ultra - Крутая Mini-ITX материнская плата
5 січня 20227 730 переглядів
Gigabyte Z690 AORUS Ultra Motherboard
19 червня 202210 636 переглядів
Updating BIOS without a CPU or GPU, Aorus Ultra Z690 LGA 1700, get 13th gen ready
5 грудня 20222 072 перегляда
Z690I AORUS ULTRA LITE DDR4 rev 1 0 finding RAM and CPU compatibility 12th 13th, Where is the BIOS
22 липня 2022624 перегляда
Z690I AORUS ULTRA PLUS | Official Unboxing
23 червня 20223 233 перегляда
Gigabyte Z690i AORUS Ultra Plus DDR4 - It's RMA Time
5 серпня 20223 774 перегляда
Intel 12th Gen & Z690 Finally Launched | Gigabyte Z690I AORUS ULTRA DDR4 Preview | Mini ITX
28 жовтня 20214 600 переглядів
Tiny But MIGHTY: Gigabyte Z690I AORUS Ultra DDR4 Overview
29 жовтня 202138 230 переглядів
The Coolest Motherboard on the Market - Gigabyte Z690 AORUS ULTRA
4 квітня 202213 998 переглядів
Intel i9-12900k + Gigabyte Z690i AORUS Ultra - Future RMA Build
1 травня 202210 553 перегляда
Gigabyte Z690 AORUS Ultra BIOS Overview
2 березня 202222 427 переглядів
MotherBoard GigaByte Z690 AORUS ULTRA
7 лютого 2022444 перегляда
Z690 Explained! Gigabyte Z690 Aero G and Aorus Ultra ITX Unboxing and Overview
27 жовтня 202114 607 переглядів
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 10 764 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 14 320 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 12 920 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 10 399 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 14 440 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 7 301 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 523 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 13 177 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 850 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 3 408 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2