Корпус Cougar Uniface RGB чорний
Фото 13 |
Cougar Uniface RGB чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Cougar Uniface RGB чорний
Усі ціни 23 →Cougar Uniface RGB Tempered Glass без БЖ Black UNIFACE RGB (BLACK) | 3 599 грн. |
Корпус Cougar Uniface RGB Black (385C780.0001) | 3 629 грн. |
Ігровий корпус, 4*120mm argb вентилятори передвстановлені, ATX/mATX/mini-I | 3 350 грн. |
Корпус компьютерный Cougar Uniface RGB, черный | 3 599 грн. |
Корпус Cougar UNIFACE RGB | 3 698 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Cougar Uniface RGB
Ціни на Cougar Uniface RGB |
---|---|---|---|---|
Cougar Uniface RGB білий | від 3 288 грн. | 23 пропозиції | ||
Cougar Uniface RGB чорний | від 3 093 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →