SSD Apacer Panther AS350X AP128GAS350XR 128 ГБ
Фото 3 |
Apacer AP128GAS350XR 2021 рікPanther (бюджетні 2.5") |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer Panther AS350X AP128GAS350XR 128 ГБ
Усі ціни 55 →Накопитель SSD 2.5" 128GB AS350X Apacer (AP128GAS350XR-1) | 735 грн. |
Накопичувач SSD 128GB Apacer AS350X 2.5" SATAIII 3D SLC (AP128GAS350XR-1) | 521 грн. |
SSD накопичувач APACER SATA 2.5" 128GB AS350X TLC (AP128GAS350XR-1) AP128G | 741 грн. |
SSD диск Apacer AS350X 128 GB (AP128GAS350XR-1) AP128GAS350XR-1 | 534 грн. |
APACER AP128GAS350XR-1 | 741 грн. |
ще 20 пропозицій
Здох після 1-го року експлуатації :/ Швидкий, дешевий диск Іноді зависає Дмитрий Реков: користуюся Apacer AP512GAS350XR більше року |
Додати відгук
1 серпня 2023, 10:41
Апмсркдиняюсь #
присоединяюсь мне тоже интересно какой контролер там стоит почему в описании не указывают
anonim
4 листопада 2021, 17:51
Какой контроллер #
Очень интересно узнать какой контроллер стоит в apacer as350x? Модель анонсирована ещё с начала года, а до сих пор нет такой информации.
Модификації Apacer Panther AS350X AP128GAS350XR
Ціни на Apacer Panther AS350X AP128GAS350XR |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS350X AP128GAS350XR 128 ГБ | від 521 грн. | 56 пропозицій | ||
Apacer Panther AS350X AP256GAS350XR 256 ГБ | від 845 грн. | 49 пропозицій | ||
Apacer Panther AS350X AP512GAS350XR 512 ГБ | від 1 270 грн. | 64 пропозиції | ||
Apacer Panther AS350X AP1TBAS350XR 1 ТБ | від 2 086 грн. | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →