Материнська плата Gigabyte B650 EAGLE AX
Фото 6 |
Добре збалансована геймерська материнська плата із серії Gigabyte Eagle 2024 року. Належить до середнього цінового сегменту, орієнтована на ігрові збірки середнього та високого рівня на базі процесорів AMD Ryzen з мікроархітектурою Zen 4 та наступними версіями Zen. Плата працює під управлінням системної логіки з підтримкою інтерфейсу PCI Express 5.0, яка дає можливість використовувати сучасні відеокарти та SSD із максимально можливою швидкістю передачі даних.
Обладнана процесорним роз'ємом AM5, який у 2022 році прийшов на зміну популярному процесорному сокету AM4. Цифрова 16-фазна підсистема живлення готова до встановлення досить потужних, високопродуктивних та вимогливих до живлення процесорів калібру Ryzen 7/Ryzen 9. Наявність радіаторів VRM сприяє ефективному відводу тепла від критично важливих зон, підвищуючи стабільність роботи системи при високих навантаженнях.
В цілому технічні характеристики пристрою мають на увазі можливість встановлення в систему потужного процесора калібру Ryzen 7700X з невеликим ручним розгоном, пари швидкодіючих M.2 SSD (1xPCI-E 5.0, 2xPCI-E 4.0), пачки стандартних HDD та SSD накопичувачів, а також масивної відеокарти. У наявні слоти DIMM можна завантажити 4 планки пам'яті DDR5 з максимальною частотою 7600 МГц.
Максимальний об'єм пам'яті, що підтримується, становить 192 ГБ, чого більш ніж достатньо для більшості ігрових і професійних додатків. Крім оверклокерських можливостей виробник наголошує на зручності плати включаючи кнопки Clear CMOS, зручні безгвинтові клямки для M.2 SSD і кріплення для відеокарти. У плані відеовиходів Gigabyte B650 EAGLE AX пропонує HDMI 2.1 та DisplayPort 1.4, дозволяючи підключатися до сучасних 2K/4K моніторів та телевізорів з розігнаною частотою оновлення.
На додачу до цього на борту плати встановлений мережевий контролер Realtek з пропускною здатністю 1 Гбіт/с і вбудованим бездротовим приймачем (Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3). Подібні характеристики дають можливість виробнику позиціонувати пристрій як висококласну основу для потужних ігрових систем, заточених під ігри в 2K/4K з максимальними графічними налаштуваннями та активним використанням рейтрейсингу.
Купити Gigabyte B650 EAGLE AX
Усі ціни 15 →Gigabyte B650 EAGLE AX (sAM5, AMD B650) | 8 069 грн. |
Gigabyte B650 Eagle Ax | 8 160 грн. |
Gigabyte B650 Eagle Ax | 8 082 грн. |
Mатеринська плата sAM5 AMD B650 DP/HDMI 3xM.2 GbE LAN ATX B650 EAGLE AX | 7 443 грн. |
Gigabyte B650 EAGLE AX | 7 999 грн. |