Комп'ютерне крісло Giosedio GSA041
Фото 16 |
Giosedio GSA041 |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giosedio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giosedio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giosedio GSA041
Усі ціни 23 →Комп'ютерне крісло для геймера Giosedio GSA212Створено з думкою про вас
Переконайтеся, що вам комфортно під час кожної гри. Призначене для інтенсивного та тривалого вик... щеористання, це ігрове крісло ідеально підходить не лише для ігор, але й для роботи за комп'ютером. Висока спинка забезпечує належну підтримку спини, а підлокітники дозволяють зручно відпочити ліктям і передпліччям, що мінімізує м'язову напругу і забезпечує ще більш комфортну гру.
Ідеально пристосований до ваших потреб
Регульовані підлокітники можна налаштувати відповідно до власних смаків та анатомічних особливостей, що дозволяє кріслу забезпечити максимальний комфорт під час ігор та роботи за комп'ютером. Регульовані підлокітники ергономічні та призначені для інтенсивного та тривалого використання.
Практичний і легкий завдяки пінополіуретано Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 468 грн. |
Комп'ютерне крісло для геймера Giosedio GSA413Створено з думкою про вас
Ідеально пристосований до ваших потреб
Практичний і легкий завдяки пінополіуретано Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 5 156 грн. |
Комп'ютерне крісло для геймера Giosedio GSA047Створено з думкою про вас
Ідеально пристосований до ваших потреб
Практичний і легкий завдяки пінополіуретано Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 5 156 грн. |
Комп'ютерне крісло для геймера Giosedio GSA048Створено з думкою про вас
Ідеально пристосований до ваших потреб
Практичний і легкий завдяки пінополіуретано Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 5 156 грн. |
Компьютерное кресло для геймера Giosedio GSA048Создано с мыслью о васУбедитесь, что вам комфортно во время каждой игры. Предназначенное для интенсивного и длительного испол... щеьзования, это игровое кресло идеально подходит не только для игр, но и для работы за компьютером. Высокая спинка обеспечивает надлежащую поддержку спины, а подлокотники позволяют удобно отдохнуть локтям и предплечьям, что минимизирует мышечное напряжение и обеспечивает еще более комфортную игру.Идеально приспособлен к вашим потребностямРег Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 5 152 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 628 грн.
геймерське, сидіння: 54x58 см, тканина, шкірзам, спинка: 83 см, тканина, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 4 583 грн.
геймерське, сидіння: 56x51 см, шкірзам, спинка: 80 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 5 143 грн.
геймерське, сидіння: 51x53 см, шкірзам, спинка: 68 см, сітка, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 4 499 грн.
геймерське, сидіння: 54x53 см, шкірзам, спинка: шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 5 753 грн.
геймерське, сидіння: шкірзам, спинка: шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 7 900 грн.
геймерське, сидіння: 58x53 см, тканина, спинка: 82 см, тканина, механізм: multiblock, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 2 150 грн.
для персоналу, сидіння: 50x48 см, тканина, спинка: 68 см, сітка, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 15 490 грн.
геймерське, сидіння: 43x49 см, тканина, спинка: 89 см, тканина, механізм: multiblock, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 5 500 грн.
геймерське, сидіння: 54x50 см, шкірзам, спинка: 80 см, шкірзам, механізм: anyfix, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 4 800 грн.
геймерське, сидіння: 54x50 см, шкірзам, спинка: 86 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 4 050 грн.
геймерське, сидіння: 53x46 см, шкірзам, спинка: 79 см, шкірзам, механізм: anyfix, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 6 236 грн.
геймерське, сидіння: 53x51 см, тканина, спинка: 71 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості