Комп'ютерне крісло Cougar Argo One
Відео 2Фото 16 |
Cougar Argo One |
|
Комфортабельне комп'ютерне (геймерське) крісло з механізмом похитування, обробкою міцною еластомерною сіткою та надійною конструкцією внутрішнього каркасу, розрахованого на користувачів зростом до 190 см та вагою до 150 кг. Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2023 року, орієнтований на користувачів, які бажають придбати комфортне та практичне крісло для тривалих ігрових сесій та комфортної роботи.
Крісло підійде системним адміністраторам, програмістам, тестувальникам, геймдизайнерам, веб-розробникам, монтажерам аудіо/відеоконтента, редакторам, 3D-художникам та іншим IT-фахівцям, змушеним проводити багато часу за монітором/моніторами ПК. Головною особливістю конструкції комп'ютерного крісла Cougar Argo One стало сітчасте оздоблення спинки/сидіння та наявність спеціальної вбудованої подушки поперекової підтримки.
Еластомірна сітка демонструє вражаючу міцність, достатню еластичність та чудову вентиляцію, особливо цінну у спеку року. Також крісло оснащене регульованою спинкою зі змінним кутом нахилу, регульованим підголовником, 3D-підлокітниками, що настроюються, і надійним газліфтом. Підтримується регулювання глибини сидіння та ступеня жорсткості хитання спинки. Міцна п'ятипроменева основа має великі колеса з поліуретановим покриттям, що не залишає слідів на підлозі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cougar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cougar.
Купити Cougar Argo One
Усі ціни 57 →Геймерське крісло Cougar Argo One Black | 16 519 грн. |
Cougar Argo One (Black) Argo One (Black) | 16 099 грн. |
Кресло геймерское Cougar Argo One | 17 100 грн. |
Крісло геймерське Cougar Argo One | 17 100 грн. |
Крісло геймерське ергономічне, дихаючий текстиль, алюмінієвий каркас, чорн | 16 857 грн. |