Сковорідка Gipfel Katrin 1778 28 см
Gipfel Katrin 1778 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gipfel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gipfel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gipfel Katrin 1778 28 см
Сковорода Gipfel Katrin 28х5.5 см (1778) | 1 797 грн. |
Сковорода без крышки Gipfel Katrin 28 см 1778 | 1 631 грн. |
Gipfel GP-1778 | 1 860 грн. |
Модификації Gipfel Katrin 1778
Ціни на Gipfel Katrin 1778 |
---|---|---|---|---|
Gipfel Katrin 1775 20 см | від 1 042 грн. | 5 пропозицій | ||
Gipfel Katrin 1776 24 см | від 1 307 грн. | 5 пропозицій | ||
Gipfel Katrin 1777 26 см | від 1 429 грн. | 5 пропозицій | ||
Gipfel Katrin 1778 28 см | від 1 631 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →