Сковорідка Gipfel Proofet 2484 24 см
Відео 2 |
Gipfel Proofet 2484 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gipfel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gipfel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gipfel Proofet 2484 24 см
Сковорода Gipfel Proofet 24х5 см (2484) | 2 388 грн. |
Сковорода без крышки Gipfel Proofet 24 см 2484 | 2 167 грн. |
Gipfel GP-2484 | 2 387 грн. |
Відеоогляди
Модификації Gipfel Proofet 2484
Ціни на Gipfel Proofet 2484 |
---|---|---|---|---|
Gipfel Proofet 2483 20 см | від 1 512 грн. | 5 пропозицій | ||
Gipfel Proofet 2484 24 см | від 2 167 грн. | 5 пропозицій | ||
Gipfel Proofet 2478 26 см | від 2 417 грн. | 5 пропозицій | ||
Gipfel Proofet 2485 28 см | від 2 646 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →