Літня шина Gislaved Com*Speed 225/70 R15C 112R
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Gislaved Com*Speed 225/70 R15C 112R 225/70 R15 112 R 225/70 R15 112 S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gislaved 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gislaved.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gislaved Com*Speed 225/70 R15C 112R
Усі ціни 11 →Gislaved Com Speed 225/70 R15C 112/110R PR8 | 3 969 грн. |
Gislaved Com Speed 225/70 R15C 112/110R PR8 | 3 960 грн. |
Gislaved Com Speed 225/70 R15C 112/110R | 4 426 грн. |
Летние шины Gislaved Com Speed 225/70 R15C 112/110R 1000266326 | 3 989 грн. |
Gislaved Com*Speed 225/70 R15C 112/110R PR8 | 3 780 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Gislaved Com*Speed 225/70 R15C 112R
Ціни на Gislaved Com*Speed 225/70 R15C 112R |
---|---|---|---|---|
Gislaved Com*Speed 225/70 R15C 112R | від 3 780 грн. | 11 пропозицій | ||
Gislaved Com*Speed 225/70 R15C 112S | від 4 079 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →