Літня шина Barum Vanis 2 225/70 R15C 112R
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Barum Vanis 2 225/70 R15C 112R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Vanis 2 225/70 R15C 112R
Усі ціни 26 →Шина Barum Vanis 2 225/70 R15C 112R | 3 630 грн. |
Barum Vanis 2 225/70 R15C 112/110R | 3 715 грн. |
Barum Vanis 2 225/70 R15C 112/110R | 3 730 грн. |
Barum Vanis 2 (225/70R15C 112R) | 3 682 грн. |
Летние шины Barum Vanis 2 225/70 R15C 112/110R 1000378952 | 3 762 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →