Кикборд Globber Master Lights
Фото 28 |
Globber Master Lights |
|
Практичний і надійний дитячий кікборд, він же-спеціальний самокат з трьома колесами. Модель розрахована на дітей віком від 4 до 14 років і завдяки посиленій конструкції витримує навантаження до 50 кг.висота керма регулюється в п'яти положеннях, за рахунок чого дитина зможе підігнати її під свій зріст. А широка дека з протиковзким покриттям і м'якою якісною піною EVA посередині забезпечить безпеку і комфорт навіть під час тривалих прогулянок.
Самокат важить менше 3 кг, а також має зручну складну конструкцію: рульова стійка опускається всього одним натисненням кнопки. У такому вигляді транспорт зручніше переносити і зберігати вдома, та й ваша дитина зможе самостійно везти його за собою. Globber Master Lights оснащений V-подібним кермом з посиленого алюмінію з ручками з нековзним покриттям для зручного хвата і поліуретановим колесами з підшипниками ABEC 5 і заднім ножним гальмом. Причому при русі колеса блимають червоним, зеленим і синім кольорами. Для цього не потрібно ніяких батарейок-підсвічування працює при русі самоката, і чим швидше він їде, тим яскравіше підсвічуються колеса.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globber.
Купити Globber Master Lights
Усі ціни 36 →Самокат GLOBBER серії MASTER LIGHTS зелений (662-116-2) | 5 110 грн. |
Самокат Globber Master Lights LED, бірюзовий (662-105-2) | 4 200 грн. |
Самокат Globber серии Master Lights зеленый, колеса с подсветкой, до 50кг, | 5 110 грн. |
Самокат Globber Master Lights бирюзовый (662-105-2) | 4 005 грн. |
Самокат Globber Master lights зелений (662-116-2) 662-116-2 | 5 109 грн. |