Гідромасажний бокс AquaStream Junior 90x90
AquaStream Junior 90x90 80x8090x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Junior 90x90
Гідромасажний бокс AquaStream JUNIOR 99 HW 90х90х217 akvas-Jr 18325 | 14 000 грн. |
Гидромассажный бокс AquaStream JUNIOR 99 HW 90х90х217 19804-31 | 14 000 грн. |
Гідромасажний бокс AquaStream JUNIOR 99 HW 90х90х217 akvas-Jr 18325 | 14 000 грн. |
Гідромасажний бокс AQUASTREAM Junior 99 HW без електроніки душевий бокс | 13 280 грн. |
Модификації AquaStream Junior
Ціни на AquaStream Junior |
---|---|---|---|---|
AquaStream Junior 80x80 | від 14 520 грн. | 4 пропозиції | ||
AquaStream Junior 90x90 | від 13 280 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →