Вудилище Golden Catch Inquisitor INS-762L (2039313)
Відео 6 |
Golden Catch Inquisitor INS-762L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Catch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Catch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Catch Inquisitor INS-762L
Вудлище спінінгове Golden Catch Inquisitor INS-762L 2.29 м 2-12 г (2039313 | 3 025 грн. |
Спінінг GC Inquisitor INS-762L 2.29м 2-12гр,2039313 | 3 025 грн. |
Вудилище спінінгове GC Inquisitor INS-762L 2.29м 2-12г | 3 025 грн. |
Спінінг Golden Catch Inquisitor INS-762L 2.29 м., 2-12 г | 2 990 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →