Вудилище Golden Catch Inquisitor INS-842ML (2039307)
Відео 6 |
Golden Catch Inquisitor INS-842ML |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Catch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Catch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Catch Inquisitor INS-842ML
Вудлище спінінгове Golden Catch Inquisitor INS-842ML 2.54 м 4-16 г (203930 | 3 630 грн. |
Спінінг GC Inquisitor INS-842ML 2.54м 4-16г, 2039307 | 3 630 грн. |
Вудилище спінінгове GC Inquisitor INS-842ML 2.54м 4-16г | 3 630 грн. |
Спінінг Golden Catch Inquisitor INS-842ML 2.54 м 4-16 м (2039307) | 3 630 грн. |
Спинінгове удилище Golden Catch Inquisitor INS-842ML 2.54м 4-16г (2039307) | 3 630 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →