Вудилище Golden Catch Vertais VRS-762MLT (2039213)
Golden Catch Vertais VRS-762MLT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Catch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Catch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Catch Vertais VRS-762MLT
Вудлище спінінгове Golden Catch Vertais VRS-762MLT 2.29 м 4-18 г (2039213) | 2 650 грн. |
Вудлище GC Vertais VRS-762MLT 2.29м 4-18г (126506) | 2 650 грн. |
Вудилище спінінгове GC Vertais VRS-762MLT 2.29м 4-18г | 2 650 грн. |
Спінінг GC Vertais 2.29m 4-18g | 2 650 грн. |
Вудлище GC Vertais VRS-762MLT 2.29 м 4-18г (2039213) | 2 650 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →