Вудилище Golden Catch Armatur Tele 240 (2039092)
Golden Catch Armatur Tele 240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Catch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Catch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Catch Armatur Tele 240
Вудлище універсальне спінінгове Golden Catch Armatur Tele 2.40 м 50-150 г | 1 150 грн. |
Вудлище універсальне GC Armatur Tele 2.40м 50-150г, 2039092 | 1 150 грн. |
Вудилище GC Armatur Tele 2.40м 50-150г | 1 150 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →