Вудилище Golden Catch Tele Carp Evolution 390-3.5
Golden Catch Tele Carp Evolution 390-3.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Catch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Catch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Catch Tele Carp Evolution 390-3.5
Вудлище коропове телескопічне GC Tele Carp Evolution 3.90м 3.5lb,2039197 | 2 290 грн. |
Вудлище GC Tele Carp Evolution 3.90м 3.5lb (88507) | 2 290 грн. |
Вудилище коропове GC Tele Carp Evolution 3.90м 3.5lb | 2 290 грн. |
Вудилище коропове GC Tele Carp Evolution 3.90m 3.5lb | 2 450 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →