Вантажна шина Goldshield HD797 215/75 R17.5 135J
Виберіть розмір вантажної шини
Goldshield HD797 215/75 R17.5 135J 215/75 R17.5 " 127 M 215/75 R17.5 " 135 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goldshield 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goldshield.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goldshield HD797 215/75 R17.5 135J
Goldshield HD797 (рулевая) 215/75 R17.5 135/133J | 4 125 грн. |
Грузовые шины Goldshield HD797 (рулевая) 215/75 R17.5 135/133J 1002457795 | 4 583 грн. |
Goldshield HD797 рульова рульова (215/75R17,5 135/133J) 409842 | 4 066 грн. |
Вантажні шини Goldshield HD797 (рульова) 215/75 R17.5 135/133J | 4 858 грн. |
Модификації Goldshield HD797 215/75 R17.5 135J
Ціни на Goldshield HD797 215/75 R17.5 135J |
---|---|---|---|---|
Goldshield HD797 215/75 R17.5 127M | від 4 749 грн. | 8 пропозицій | ||
Goldshield HD797 215/75 R17.5 135J | від 4 066 грн. | 4 пропозиції |