Вантажна шина Lanvigator S201 215/75 R17.5 135J
Lanvigator S201 215/75 R17.5 135J |
|
Китайська гума для встановлення на рульову вісь магістральних тягачів, великовагових вантажівок та автобусів. Модель чудово проявляє себе в цілорічному режимі експлуатації без необхідності сезонного перевзуття коліс транспортного засобу. Протектор шини складається з трьох поздовжніх ребер жорсткості в медіальному сегменті та масивних плечових зон. Блоки в центральному ядрі протектора усіяні безліччю ламелей, що формують своїми гострими краєчками додаткові зчіпні кромки.
Як результат, шина впевнено передає тягово-гальмівні зусилля на мокрому та слизькому дорожньому покритті. Збільшений об'єм дренажних каналів у конструкції Lanvigator S201 215/75 R17.5 135J дозволяє ефективно видаляти з контактної плями воду, бруд та талий сніг. Тим самим мінімізується ризик зриву транспортного засобу в аквапланування та слешпленінг. Модель чуйно відгукується на команди кермового управління, характеризується надійними зчіпними властивостями, зниженим зносом протектора та економічною витратою палива.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.
Купити Lanvigator S201 215/75 R17.5 135J
Усі ціни 13 →Lanvigator S201 (універсальна) 215/75 R17.5 135/133J | 5 313 грн. |
Lanvigator S201 (рулевая) 215/75 R17.5 135/133J 18PR | 4 572 грн. |
Вантажна шина LANVIGATOR S201 (рульова) 215/75R17.5 135/133J | 4 524 грн. |
Грузовые шины Lanvigator S201 (рулевая) 215/75 R17.5 135/133J 16PR 1001058 | 5 772 грн. |
LANVIGATOR Вантажна шина LANVIGATOR S201 (рульова) 215/75R17.5 135/133J | 4 528 грн. |