Оперативна пам'ять GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D3V64L11/8G
GOODRAM GR1600D3V64L11/8G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D3V64L11/8G
Усі ціни 45 →GoodRAM DDR3 8GB 1600MHz (GR1600D3V64L11/8G) GR1600D3V64L11/8G | 676 грн. |
Модуль пам'яті GOODRAM DDR3-1600 8GB (GR1600D3V64L11/8G) GR1600D3V64L11/8G | 636 грн. |
Модуль пам`ятi DDR3L 8GB/1600 1,35V GOODRAM (GR1600D3V64L11/8G) GR1600D3V6 | 630 грн. |
Память для настільних компютерів Goodram 8 GB DDR3 1600 MHz (GR1600D3V64L1 | 1 195 грн. |
ОЗУ DDR3 8GB/1600 1,35V GOODRAM (GR1600D3V64L11/8G) GR1600D3V64L11/8G | 617 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації GOODRAM DDR3 1x8Gb
Ціни на GOODRAM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1333D364L9/8G | від 621 грн. | 43 пропозиції | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D364L11/8G | від 641 грн. | 42 пропозиції | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D3V64L11/8G | від 617 грн. | 46 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM16E3D88GL | від 2 309 грн. | 3 пропозиції | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600R3D48GLV | від 2 148 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →