Літня шина Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R16 97W
Відео 26Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R16 97W 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R16 97W
Усі ціни 13 →Летние шины Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 ZR16 97W XL 100203 | 6 769 грн. |
Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R16 97W | 7 665 грн. |
Goodyear Efficient Grip Performance 2 215/55 R16 97W XL 118197 | 6 065 грн. |
Шини Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 ZR16 97W XL | 6 399 грн. |
Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R16 97W XL | 5 715 грн. |
ще 8 пропозицій
Змінював шини навесні, ось літо від'їздив, готовий оцінити. Це не найкращі шини з усіх, які мені доводилося пробувати, але особливих претензій до виробника не маю. Відразу після перевзуття відчувається м'якість і легкість, ось відчутно. Але від цього вони не гірші, на мокрій трасі поводяться чудово. Брав економічні. Якщо чесно до певного часу, до часу вважав, що це маркетинговий хід, і як показує практика я майже мав рацію))) економія є, але мінімальна. Мені складно зробити висновок це через шини або з якоїсь іншої причини. Але можу сказати, що економія настільки мізерна, що навіть не варто над цим морочитися. А ось що дійсно добре, то це асиметричний протектор у поєднанні з м'якістю. Відмінно згладжує нерівності, але при цьому не помітив валкості. При входженні в поворот автомобіль так само стійкий, як і з симетрією, але вони менш шумні. За підсумками літа оцінив своїм не дуже професійним поглядом знос - начебто «носяться» краще не дорогі, зносостійкі, м'які (комфортно) заявлені як економічні, але різниці зі звичайними немає Ruslan: користуюся Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/55 R16 91H кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R16 97W
Ціни на Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R16 97W |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R16 93V | від 5 673 грн. | 30 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R16 97W | від 5 650 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →