Літня шина Semperit Speed-Life 3 215/55 R16 97Y
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Semperit Speed-Life 3 215/55 R16 97Y 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Semperit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Semperit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Semperit Speed-Life 3 215/55 R16 97Y
Semperit Speed Life 3 215/55 R16 97Y | 7 286 грн. |
Шини Semperit Speed Life 3 215/55 ZR16 97Y XL | 6 240 грн. |
Semperit Speed Life 3 215/55 R16 97Y 372531000 | 5 719 грн. |
Модификації Semperit Speed-Life 3 215/55 R16 97Y
Ціни на Semperit Speed-Life 3 215/55 R16 97Y |
---|---|---|---|---|
Semperit Speed-Life 3 215/55 R16 93V | від 5 429 грн. | 4 пропозиції | ||
Semperit Speed-Life 3 215/55 R16 97Y | від 5 719 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →