Літня шина Goodyear Cargo Marathon 215/65 R16C 106T
Фото 3 |
Goodyear Cargo Marathon 215/65 R16C 106T 215/65 R16 104 T 215/65 R16 106 T |
|
Якісна літня гума для легковантажних автомобілів, мікроавтобусів та іншого комерційного транспорту. Ключова перевага моделі - використання протекторного малюнка, що складається з чотирьох широких ребер. Вони ж, своєю чергою, складено з безлічі потужних блоків чотирикутної форми. Таке конструктивне хитрощі сприяє рівномірному розподілу тиску по всій площині контактної плями і запобігає нерівномірному зносу протектора.
Гострим кромками блоків Goodyear Cargo Marathon 215/65 R16C 106T надійно чіпляється за мокре дорожнє полотно. На сухих дорогах хороші показники зчеплення і керованості транспортним засобом досягаються за рахунок великої площі контакту. Протекторні блоки шини розділені об'ємними дренажними каналами. У питанні швидкого відведення водних мас їм акомпанують численні поперечні канали зігнутої форми, розташовані проти руху. Шина ефективно протистоїть акваплануванню. Її гумова формула містить підвищену частку силіки та функціональних полімерів, націлених на підвищення однорідності компаунду та посилення його характеристик міцності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Купити Goodyear Cargo Marathon 215/65 R16C 106T
Усі ціни 14 →Goodyear Cargo Marathon (215/65R16C 106T) | 5 377 грн. |
Goodyear Cargo Marathon 215/65 R16C 106/104T | 5 536 грн. |
Goodyear Cargo Marathon 215/65 R16C 106/104T 15453 | 5 661 грн. |
Goodyear Cargo Marathon 215/65 R16C 106/104T | 5 540 грн. |
Шины Goodyear Cargo Marathon 215/65 R16С 106/104T | 5 660 грн. |
Модификації Goodyear Cargo Marathon 215/65 R16C 106T
Ціни на Goodyear Cargo Marathon 215/65 R16C 106T |
---|---|---|---|---|
Goodyear Cargo Marathon 215/65 R16C 104T | від 5 292 грн. | 1 пропозиція | ||
Goodyear Cargo Marathon 215/65 R16C 106T | від 5 276 грн. | 14 пропозицій |